Koncepty

Nawet najlepszy produkt sam się nie sprzeda. Znajdujące się w ofercie AJ Food produkty wraz z frytkami Farm Frites tworzą idealne połączenie, dające możliwość kreowania wielu ciekawych zestawów. AJ Food oferuje proste, sprawdzone i smaczne rozwiązania, które gwarantują wysoką wydajność i zysk.

 

Proponujemy rozwiązania zarówno dla dań restauracyjnych jak i wersje na wynos, skierowane do klientów całorocznych i sezonowych. Dla wielu rozwiązań udostępniamy także specjalnie zaprojektowane materiały marketingowe, które pozwalają serwować oraz informować o dostępnej ofercie w punktach gastronomicznych.

Nasze Top Concepts

FISH & CHIPS

 

Ta najbardziej popularna na wyspach brytyjskich przekąska, w naszym koncepcie może przybrać formę skrzyneczki z rybą w cieście i grubymi frytkami, dania na wynos w wygodnej tutce lub ryby i frytek tradycyjnie zawiniętych w gazetowy papier. Spośród wielu rozwiązań, które oferują wsparcie w postaci opakowań, dedykowanego papieru, przepisów na dodatki i wizualizacji menu, można wybrać propozycję dostosowaną do różnorodnych lokali gastronomicznych.

WARZYWA NA OKRĄGŁO

 

to hasło stworzone dla nowości AJ Food – kuleczek warzywnych w tempurze. W ramach Top Concepts powstało wiele propozycji komponowania oraz serwowania tego ciekawego produktu.

TOP BURGERS & FRIES

 

Oferuje szeroką gamę propozycji serwowania burgerów wołowych w różnych odsłonach. Propozycje dostępne wraz z kalkulacjami kosztów i zysków. Udostępniamy także materiały marketingowe wspierające poszczególne rozwiązania oraz całościowy koncept.

COMBO

 

Smaczne połączenie frytek i wybranego dodatku – sosu, sałatki, warzyw i kawałków mięsa. Proste i wygodne rozwiązanie, łatwe w serwowaniu i różnorodne. Dobre w lokalu i na wynos.

FESTIWAL BURGERA

 

Ciekawe propozycje wraz z kalkulacjami kosztów na menu oparte o burgery nie tylko w wersji klasycznej, ale także wykorzystującej szereg różnorodnych produktów z oferty AJ Food.

 FRIES TO GO

 

Propozycje zestawów frytek z dodatkiem mięsnym do konsumpcji na wynos. Dostępne z kalkulacjami kosztów i materiałami marketingowymi.

MEGABOX

 

Koncept, którego podstawą jest zwiększenie wartości jednorazowego zakupu. Specjalnie zaprojektowane pudełko do serwowania produktów mięsnych i frytek w spójnej formie dania na wynos. Pozwala stworzyć szeroką gamę zestawów na bazie kilku składników. W formie wsparcia udostępniane są karty menu do tablic oraz plakaty dla najbardziej popularnych rozwiązań.

KIDS’ MENU

 

Rodziny z dziećmi to atrakcyjna grupa klientów każdego punku gastronomicznego. Warto pochylić się nad przygotowaniem oferty specjalnie dla małych klientów.

W naszym koncepcie znajdują się propozycje, które pozwolą skomponować ciekawe menu dla dzieci, dostosowując je do specyfiki lokalu i klientów.

Udostępniamy kalkulacje porcji, wkładki wizualizacyjne do menu, papier oraz opakowania do serwowania.

ZESTAWY PRZEKĄSKOWE

 

Celem konceptu jest zachęcenie klientów do zamawiania większych porcji. Zestawy stworzone zostały na bazie kilku sprawdzonych produktów, które pozwalają skomponować łatwe w przygotowaniu, utrzymaniu jakości i w pełni policzalne zestawy rekomendowane dla 2-6 osób.