Danie z krewetkami – w wersji chrupiącej. Klasycznie połączenie krewetek, z sosem koktajlowym – doskonale się sprawdzi w towarzystwie frytek.
/ Bistro dishes
Danie z krewetkami – w wersji chrupiącej. Klasycznie połączenie krewetek, z sosem koktajlowym – doskonale się sprawdzi w towarzystwie frytek.
| Prawns in batter | 10 pcs. |
| 10 mm fries | 170 g |
| Mayonnaise | 30 ml |
| Ketchup | 10 ml |
| Lemon juice | 2 ml |
| Cytryna | 30 g |
| Krewetki w cieście smaż w oleju rozgrzanym do 170°C przez 3-4 minuty. |
| Fry the fries for 1.5 minutes at 175°C. |
| Majonez połącz z ketchupem oraz sokiem z cytryny. |
| Serwuj na talerzu z plasterkami cytryny. |
| Krewetki w cieście (10 szt.) | PLN 7.67 |
| 10 mm fries | 1,73 zł |
| Mayonnaise | 30 gr |
| Ketchup | 10 gr |
| Lemon juice | 2 zł |
| Cytryna | 30 gr |
| Koszt porcji: | 12,11 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 36 zł |
Share:
Need help choosing the right product/concept or want more information about it? Write to us!