Proste, pyszne danie z owocami morza. Warto wprowadzić do menu – nie tylko w sezonie letnim
/ Bistro dishes
Proste, pyszne danie z owocami morza. Warto wprowadzić do menu – nie tylko w sezonie letnim
| Squid rings | 10 pcs. |
| 10 mm fries | 200 g |
| Mayonnaise | 25 g |
| Jogurt | 10 g |
| Czosnek ząbek | 1 pc. |
| Lime juice | 2 ml |
| Koperek | 2 g |
| Cytryna | 30 ml |
| Krążki z kalmara w cieście smaż 2-3 minuty w oleju rozgrzanym do 180°C. |
| Fry the fries for 1.5 minutes at 175°C. |
| Majonez połącz z jogurtem, przeciśniętym przez praskę czosnkiem, sokiem z limonki. |
| Dodaj posiekany koperek. |
| Serwuj na talerzu z plasterkami cytryny. |
| Squid rings | PLN 7.67 |
| 10 mm fries | 2 zł |
| Mayonnaise | 35 gr |
| Jogurt | 20 gr |
| Czosnek ząbek | 20 gr |
| Lime juice | 20 gr |
| Koperek | 20 gr |
| Cytryna | 30 gr |
| Koszt porcji: | PLN 11.12 |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 35 zł |
Share:
Need help choosing the right product/concept or want more information about it? Write to us!