Popularne azjatyckie danie – w wersji szybkiej i wygodnej do przygotowania
/ Bistro dishes
Popularne azjatyckie danie – w wersji szybkiej i wygodnej do przygotowania
| Bułeczki bao | 3 pcs. |
| Stripsy z kałamarnicy | 3 pcs. |
| Fresh cucumber | 100 g |
| Oil | 10 ml |
| Sos sojowy | 5 ml |
| Słoski sos chilli | 15 ml |
| Sos koktajlowy | 30 ml |
| Przygotuj na parze bułeczki bao. |
| Stripsy z kałamarnic usmaż w oleju rozgrzanym do 175°C przez 3,5-4 minuty. |
| Przygotuj marynatę z oleju, sosy sojowego, słodkiego sosu chilli. |
| Ogórki pokrój w plasterki, dodaj marynatę. |
| Włóż do każdej bułeczki stripsa i plastry ogórka, dodać sos koktajlowy. |
| Bułeczki bao | 6 zł |
| Stripsy z kałamarnicy | 2,62 zł |
| Fresh cucumber | 1 zł |
| Oil | 10 gr |
| Sos sojowy | 10 gr |
| Słoski sos chilli | 50 gr |
| Sos koktajlowy | 50 gr |
| Koszt porcji: | 10,82 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 34,50 zł |
Share:
Need help choosing the right product/concept or want more information about it? Write to us!