Burger z pysznym połączeniem – panierowanego kotleta drobiowego z chrupiąca sałatką Collesław. Delikatn i pyszny w smaku.
/ Festiwal Burgera
Burger z pysznym połączeniem – panierowanego kotleta drobiowego z chrupiąca sałatką Collesław. Delikatn i pyszny w smaku.
| Breaded chicken breast cutlet | 1 pc. |
| Burger bun | 1 pc. |
| Kapusta | 40g |
| Onions | 10g |
| Carrots | 20g |
| Mayonnaise | 50g |
| Ogórek marynowany | 30g |
| Lemon juice | 5g |
| Sól, cukier | 2g |
| Brown the bun on the grill plate. |
| Kotlet usmaż we frytownicy (3-3,5 minuty, 170 stopni) |
| Z kapusty, cebuli, marchwi , połowy majonezu i soku z cytryny - przygotuj sałatkę Coleslaw |
| Dół bułki posmaruj połową majonezu, wyłóż kotleta. |
| Dodaj sałatkę i plastry ogórka Przykryj drugą połową bułki. |
| Przykryj drugą połową bułki. |
| Breaded chicken breast cutlet | 4,78 zł |
| Burger bun | PLN 2.50 |
| Kapusta | 10 gr |
| Onions | 5 gr |
| Carrots | 5 gr |
| Ogórek marynowany | 30 gr |
| Mayonnaise | 80 gr |
| sok z cytryny | 5 gr |
| sól, cukier | 5 gr |
| Koszt porcji: | 8,68 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | £29 |
Share:
Need help choosing the right product/concept or want more information about it? Write to us!