Chrupiące stripsy z polędwiczki w burgerze – w stylu azjatyckim
/ Festiwal Burgera
Chrupiące stripsy z polędwiczki w burgerze – w stylu azjatyckim
| Chicken strips | 2 pcs. |
| Burger bun | 1 pc. |
| Ogórki świeże | 80g |
| Oil | 5ml |
| Sos sojowy | 2ml |
| Płatki chilli | 1g |
| Sezam słodki | 5g |
| Sos chilli | 10ml |
| Mayonnaise | 20ml |
| Bułke przyrumień na płycie grillowej. |
| Stripsy wysmaż we frytownicy (2,5- 3 minuty, 175 stopni). |
| Ogórki pokrój na plastry. |
| Przygotuj marynatę z oleju, sosu sokowego, płatków chilli, sezamu. Dodaj do ogórków. |
| Dół bułki posmaruj majonezem, wyłóż stripsy a nie nie ogórki, polej słodkim sosem chilli. |
| Przykryj drugą połową bułki. |
| Chicken strips | PLN 3.99 |
| Burger bun | PLN 2.5 |
| Ogórki świeże | 70 gr |
| Oil | 10 gr |
| Sos sojowy | 10 gr |
| Płatki chilli | 20 gr |
| Sesame | 20 gr |
| Słodki sos chilli | 40 gr |
| Mayonnaise | 30 gr |
| Koszt porcji: | PLN 8.49 |
| Sugerowana cena sprzedaży: | £29 |
Share:
Need help choosing the right product/concept or want more information about it? Write to us!