Popularne azjatyckie danie – w wersji szybkiej i wygodnej do przygotowania
/ Dania bistro
Popularne azjatyckie danie – w wersji szybkiej i wygodnej do przygotowania
| Bułeczki bao | 3 szt. |
| Stripsy z kałamarnicy | 3 szt. |
| Ogórek świeży | 100 g |
| Olej | 10 ml |
| Sos sojowy | 5 ml |
| Słoski sos chilli | 15 ml |
| Sos koktajlowy | 30 ml |
| Przygotuj na parze bułeczki bao. |
| Stripsy z kałamarnic usmaż w oleju rozgrzanym do 175°C przez 3,5-4 minuty. |
| Przygotuj marynatę z oleju, sosy sojowego, słodkiego sosu chilli. |
| Ogórki pokrój w plasterki, dodaj marynatę. |
| Włóż do każdej bułeczki stripsa i plastry ogórka, dodać sos koktajlowy. |
| Bułeczki bao | 6 zł |
| Stripsy z kałamarnicy | 2,62 zł |
| Ogórek świeży | 1 zł |
| Olej | 10 gr |
| Sos sojowy | 10 gr |
| Słoski sos chilli | 50 gr |
| Sos koktajlowy | 50 gr |
| Koszt porcji: | 10,82 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 34,50 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!