Ramen z marynowanym udem z kurczaka czyli klasyczne danie kuchni azjatyckiej, uwielbiane przez klientów za swoje bogate smaki i aromatyczny bulion.
Ramen z marynowanym udem z kurczaka czyli klasyczne danie kuchni azjatyckiej, uwielbiane przez klientów za swoje bogate smaki i aromatyczny bulion.
Pręga wołowa | 1 kg |
Żeberka wieprzowe | 1 kg |
Skrzydełka z kurczaka | 1 kg |
Luzowane udo marynowane | 10 szt. |
Pierożki gyoza z warzywami AJ Food | 10 szt. |
Marchewki | 300 g |
Seler | 200 g |
Pietruszka | 200 g |
Kapusta pekińska | 300 g |
Cebula | 200 g |
Imbir | 70 g |
Liście laurowe | 3 szt. |
Ziarna ziela angielskiego | 5 szt. |
Kapusta pak choi | 200 g |
Jajka | 5 szt. |
Makaron ramen | 1 kg |
Sezam | 5 łyżeczek |
Ugotuj jajka (6 minut), obierz je i zamarynuj w sosie teriyaki na 12 godzin. |
Bulion: Umieść mięso (pręgę, żeberka, skrzydełka) w dużym garnku, zalej zimną wodą i zagotuj. Po 10 minutach odcedź, wypłucz mięso i garnek, a następnie ponownie zalej 5 litrami świeżej wody. |
Gotuj na małym ogniu przez 4–6 godzin, zbierając szumowiny. Po ugotowaniu przecedź, oddziel mięso od kości. |
Dodatki: Luzowane udo oraz pierożki gyoza przygotuj według instrukcji na opakowaniu. |
Blanszuj kapustę pak choi we wrzątku przez 2 minuty. |
Ugotuj makaron według instrukcji na opakowaniu. |
Serwowanie: Włóż ugotowany makaron do misek. |
Dodaj pak choi i pół jajka, a całość zalej bulionem. Na wierzchu ułóż pokrojone udo i jeden pierożek. |
Posyp sezamem. |
Pręga wołowa 1 kg | 34,20 zł |
Żeberka wieprzowe 1 kg | 25,29 zł |
Skrzydełka z kurczaka 1 kg | 13,00 zł |
Luzowane udo marynowane 10 szt. | 42,39 zł |
Pierożki gyoza z warzywami AJ Food 10 szt. | 5,74 zł |
Marchewki 300 g | 1,17 zł |
Seler 200 g | 0,90 zł |
Pietruszka 200 g | 1,20 zł |
Kapusta pekińska 300 g | 0,75 zł |
Cebula 200 g | 1,20 zł |
Imbir 70 g | 1,96 zł |
Liście laurowe 3 szt. | 0,31 zł |
Ziarna ziela angielskiego 5 szt. | 0,15 zł |
Kapusta pak choi 200 g | 1,40 zł |
Jajka 5 szt. | 5,50 zł |
Makaron ramen 1 kg | 24,36 zł |
Sezam 5 łyżeczek | 0,06 zł |
Koszt 10 porcji | 159,58 zł |
Koszt porcji | 15,96 zł |
Sugerowana cena sprzedaży | 48,00 zł |
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!