Burger z pysznym połączeniem – panierowanego kotleta drobiowego z chrupiąca sałatką Collesław. Delikatn i pyszny w smaku.
/ Festiwal Burgera
Burger z pysznym połączeniem – panierowanego kotleta drobiowego z chrupiąca sałatką Collesław. Delikatn i pyszny w smaku.
| Kotlet z piersi kurczaka panierowany | 1 szt. |
| Bułka burgerowa | 1 szt. |
| Kapusta | 40g |
| Cebula | 10g |
| Marchew | 20g |
| Majonez | 50g |
| Ogórek marynowany | 30g |
| Sok z cytryny | 5g |
| Sól, cukier | 2g |
| Bułkę przyrumień na płycie grillowej. |
| Kotlet usmaż we frytownicy (3-3,5 minuty, 170 stopni) |
| Z kapusty, cebuli, marchwi , połowy majonezu i soku z cytryny - przygotuj sałatkę Coleslaw |
| Dół bułki posmaruj połową majonezu, wyłóż kotleta. |
| Dodaj sałatkę i plastry ogórka Przykryj drugą połową bułki. |
| Przykryj drugą połową bułki. |
| Kotlet z piersi kurczaka panierowany | 4,78 zł |
| Bułka burgerowa | 2,50 zł |
| Kapusta | 10 gr |
| Cebula | 5 gr |
| Marchew | 5 gr |
| Ogórek marynowany | 30 gr |
| Majonez | 80 gr |
| sok z cytryny | 5 gr |
| sól, cukier | 5 gr |
| Koszt porcji: | 8,68 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 29 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!