Koncepty

Nawet najlepszy produkt sam się nie sprzeda. Znajdujące się w ofercie AJ Food produkty wraz z frytkami Farm Frites tworzą idealne połączenie, dające możliwość kreowania wielu ciekawych zestawów. AJ Food oferuje proste, sprawdzone i smaczne rozwiązania, które gwarantują wysoką wydajność i zysk.

 

Proponujemy rozwiązania zarówno dla dań restauracyjnych jak i wersje na wynos, skierowane do klientów całorocznych i sezonowych. Dla wielu rozwiązań udostępniamy także specjalnie zaprojektowane materiały marketingowe, które pozwalają serwować oraz informować o dostępnej ofercie w punktach gastronomicznych.

Nasze Top Concepts

WARZYWA NA OKRĄGŁO

 

to hasło stworzone dla nowości AJ Food – kuleczek warzywnych w tempurze. W ramach Top Concepts powstało wiele propozycji komponowania oraz serwowania tego ciekawego produktu.

TOP BURGERS & FRIES

 

Oferuje szeroką gamę propozycji serwowania burgerów wołowych w różnych odsłonach. Propozycje dostępne wraz z kalkulacjami kosztów i zysków. Udostępniamy także materiały marketingowe wspierające poszczególne rozwiązania oraz całościowy koncept.

COMBO

 

Smaczne połączenie frytek i wybranego dodatku – sosu, sałatki, warzyw i kawałków mięsa. Proste i wygodne rozwiązanie, łatwe w serwowaniu i różnorodne. Dobre w lokalu i na wynos.

FESTIWAL BURGERA

 

Ciekawe propozycje wraz z kalkulacjami kosztów na menu oparte o burgery nie tylko w wersji klasycznej, ale także wykorzystującej szereg różnorodnych produktów z oferty AJ Food.

 FRIES TO GO

 

Propozycje zestawów frytek z dodatkiem mięsnym do konsumpcji na wynos. Dostępne z kalkulacjami kosztów i materiałami marketingowymi.

MEGABOX

 

Koncept, którego podstawą jest zwiększenie wartości jednorazowego zakupu. Specjalnie zaprojektowane pudełko do serwowania produktów mięsnych i frytek w spójnej formie dania na wynos. Pozwala stworzyć szeroką gamę zestawów na bazie kilku składników. W formie wsparcia udostępniane są karty menu do tablic oraz plakaty dla najbardziej popularnych rozwiązań.