Burger z krewetkami z dodatkiem chrupiących warzyw w aromatycznym, azjatyckim sosie.
Burger z krewetkami z dodatkiem chrupiących warzyw w aromatycznym, azjatyckim sosie.
| Bułka burgerowa | 1 szt. |
| Krewetki w cieście | 8 szt. |
| Marchew | 40 g |
| Ogórek świeży | 20 g |
| Kiełki mung | 20 g |
| Kolendra | 10 g |
| Sałata lodowa - liść | 2 szt. |
| Sos sojowy | 5 ml |
| Sos z limonki i chilli | 15 ml |
| Sos koktajlowy | 20 ml |
| Bułkę przyrumień na płycie grillowej. |
| Krewetki w cieście smaż w oleju rozgrzanym do 175°C przez 3-4 minuty. |
| Marchewkę i ogórki pokrój w julienne, dodaj kiełki mung i posiekaną kolendrę. |
| Dół bułki posmaruj sosem koktajlowym, połóż liście sałaty, wyłóż krewetki. |
| Na wierz wyłóż warzywa, polej mieszanką sosu z limonki i chilli oraz sosu sojowego. |
| Przykryj bułkę i serwuj. |
| Bułka burgerowa | 2,5 zł |
| Krewetki w cieście | 5,36 zł |
| Marchew | 15 gr |
| Ogórek świeży | 20 gr |
| Kiełki mung | 60 gr |
| Kolendra | 20 gr |
| Sałata lodowa - liść | 60 gr |
| Sos sojowy | 20 gr |
| Sos z limonki i chilli | 60 gr |
| Sos koktajlowy | 30 gr |
| Koszt porcji: | 10,71 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 34 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!