Chrupiące stripsy z polędwiczki w burgerze – w stylu azjatyckim
/ Festiwal Burgera
Chrupiące stripsy z polędwiczki w burgerze – w stylu azjatyckim
| Stripsy z kurczaka | 2 szt. |
| Bułka burgerowa | 1 szt. |
| Ogórki świeże | 80g |
| Olej | 5ml |
| Sos sojowy | 2ml |
| Płatki chilli | 1g |
| Sezam słodki | 5g |
| Sos chilli | 10ml |
| Majonez | 20ml |
| Bułke przyrumień na płycie grillowej. |
| Stripsy wysmaż we frytownicy (2,5- 3 minuty, 175 stopni). |
| Ogórki pokrój na plastry. |
| Przygotuj marynatę z oleju, sosu sokowego, płatków chilli, sezamu. Dodaj do ogórków. |
| Dół bułki posmaruj majonezem, wyłóż stripsy a nie nie ogórki, polej słodkim sosem chilli. |
| Przykryj drugą połową bułki. |
| Stripsy z kurczaka | 3,99 zł |
| Bułka burgerowa | 2,5 zł |
| Ogórki świeże | 70 gr |
| Olej | 10 gr |
| Sos sojowy | 10 gr |
| Płatki chilli | 20 gr |
| Sezam | 20 gr |
| Słodki sos chilli | 40 gr |
| Majonez | 30 gr |
| Koszt porcji: | 8,49 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 29 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!