Zestaw przekąskowy, który robi na gościach naprawdę duże wrażenie 🙂 Owoce morza w delikatnych panierkach i tempurach z frytkami Urban Fries i aromatycznymi sosami.
/ Przekąski na wspólne chwile
Zestaw przekąskowy, który robi na gościach naprawdę duże wrażenie 🙂 Owoce morza w delikatnych panierkach i tempurach z frytkami Urban Fries i aromatycznymi sosami.
| Krewetki w cieście | 8 szt. |
| Stripsy z kałamarnicy | 6 szt. |
| Krążki z kalmara | 6 szt. |
| Sardele w cieście | 8 szt. |
| Frytki Urban Fries | 250 g |
| Cytryna | 0,5 szt. |
| Limonka | 0,5 szt. |
| Ketchup | 40 g |
| Sos koktajlowy | 40 g |
| Dip curry | 40 g |
| Salsa pomidorowa | 40 g |
| Krewetki w cieście smaż w oleju rozgrzanym do 175°C przez 3-4 minuty. |
| Stripsy z kałamarnic smaż w oleju rozgrzanym do 175°C przez 3,5-4 minuty. |
| Krążki z kalmara w cieście smaż 2-3 minuty w oleju rozgrzanym do 180°C. |
| Sardele smaż 2-2,5 min w oleju rozgrzanym do 175 stopni. |
| Frytki smaż przez 1,5 minuty w temperaturze 175°C. |
| Serwuj na desce z cząstkami cytryny, limonki, dipami i salsą pomidorową. |
| Krewetki w cieście | 6,14 zł |
| Stripsy z kałamarnicy | 5,24 zł |
| Krążki z kalmara | 6,42 zł |
| Sardele w cieście | 3,75 zł |
| Frytki Urban Fries | 3,25 zł |
| Cytryna | 50 gr |
| Limonka | 50 gr |
| Ketchup | 40 gr |
| Sos koktajlowy | 60 gr |
| Dip curry | 60 gr |
| Salsa pomidorowa | 70 gr |
| Koszt porcji: | 28,10 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 84,50 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!