Proste, pyszne danie z owocami morza. Warto wprowadzić do menu – nie tylko w sezonie letnim
/ Dania bistro
Proste, pyszne danie z owocami morza. Warto wprowadzić do menu – nie tylko w sezonie letnim
| Krążki z kalmara | 10 szt. |
| Frytki 10 mm | 200 g |
| Majonez | 25 g |
| Jogurt | 10 g |
| Czosnek ząbek | 1 szt. |
| Sok z limonki | 2 ml |
| Koperek | 2 g |
| Cytryna | 30 ml |
| Krążki z kalmara w cieście smaż 2-3 minuty w oleju rozgrzanym do 180°C. |
| Frytki smaż przez 1,5 minuty w temperaturze 175°C. |
| Majonez połącz z jogurtem, przeciśniętym przez praskę czosnkiem, sokiem z limonki. |
| Dodaj posiekany koperek. |
| Serwuj na talerzu z plasterkami cytryny. |
| Krążki z kalmara | 7,67 zł |
| Frytki 10 mm | 2 zł |
| Majonez | 35 gr |
| Jogurt | 20 gr |
| Czosnek ząbek | 20 gr |
| Sok z limonki | 20 gr |
| Koperek | 20 gr |
| Cytryna | 30 gr |
| Koszt porcji: | 11,12 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 35 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!