Danie z krewetkami – w wersji chrupiącej. Klasycznie połączenie krewetek, z sosem koktajlowym – doskonale się sprawdzi w towarzystwie frytek.
/ Dania bistro
Danie z krewetkami – w wersji chrupiącej. Klasycznie połączenie krewetek, z sosem koktajlowym – doskonale się sprawdzi w towarzystwie frytek.
| Krewetki w cieście | 10 szt. |
| Frytki 10 mm | 170 g |
| Majonez | 30 ml |
| Ketchup | 10 ml |
| Sok z cytryny | 2 ml |
| Cytryna | 30 g |
| Krewetki w cieście smaż w oleju rozgrzanym do 170°C przez 3-4 minuty. |
| Frytki smaż przez 1,5 minuty w temperaturze 175°C. |
| Majonez połącz z ketchupem oraz sokiem z cytryny. |
| Serwuj na talerzu z plasterkami cytryny. |
| Krewetki w cieście (10 szt.) | 7,67 zł |
| Frytki 10 mm | 1,73 zł |
| Majonez | 30 gr |
| Ketchup | 10 gr |
| Sok z cytryny | 2 zł |
| Cytryna | 30 gr |
| Koszt porcji: | 12,11 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży: | 36 zł |
Podziel się:
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu / konceptu lub chcesz uzyskać więcej informacji na jego temat? Napisz do nas!